NAJLEPSZE WANNY DO MORSOWANIA I REGENERACJI. ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY Z MAGAZYNU W ŁODZI W CIĄGU 24-48 H

WITAJ W HEALTH HUNTERS! ODKRYJ POTĘGĘ LODOWATEJ WODY!
MASZ PYTANIE? 725 886 966

JAK KORZYSTAĆ

Jeżeli jesteś początkującą osobą i nie miałeś do tej pory do czynienia z lodowymi kąpielami oraz morsowaniem, to poniższe wskazówki są właśnie dla Ciebie:

1. Skonsultuj się ze swoim lekarzem

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek nowej aktywności fizycznej zaleca się skonsultowanie się z lekarzem. W przypadku lodowej kąpieli jest to szczególnie ważne, ponieważ ekspozycja na zimno może być niebezpieczna dla niektórych osób.

1

2. Przygotuj wodę

Przed rozpoczęciem kąpieli należy przygotować wodę
o odpowiedniej temperaturze. Zaleca się, aby na początku nie była ona chłodniejsza niż ok 10-12 stopni Celsjusza. Z czasem możemy ją obniżyć nawet do 1, 2°C. Pomocne może okazać się wrzucenie kostek lodu przed samym wejściem do wanny. W celu odmierzenia temperatury użyj pływającego termometru – otrzymałaś/eś go od nas w prezencie 🙂

2

przygotuj sie psychicznie do kąpieli

3. Przygotuj się psychicznie

Lodowa kąpiel może być dla wielu ludzi wyzwaniem dla ich umysłu. Przygotuj się mentalnie, zastanów się nad swoimi intencjami i powodami, dla których chcesz podjąć tą aktywność. Pomyśl o tym, jaki pozytywny wpływ chcesz osiągnąć dzięki ekspozycji na zimno.

3

4. Rozgrzej się przed kąpielą

Jest bardzo ważny punkt, który może zadecydować tym, czy pokochasz kąpiele regeneracyjne w wannie Health Hunters. Zanim wejdziesz do zimnej wody, upewnij się, że Twoje ciało jest rozgrzane. Wykonaj kilka ćwiczeń rozgrzewających lub wejdź na chwilę do ciepłej wody, aby możliwy szok temperaturowy był niższy lub prawie w ogóle nieodczuwalny .

4

rozgrzewka przed wejściem do wanny do regeneracji

5. Załóż wygodne kąpielówki lub strój kąpielowy

Choć nie jest to konieczne, noszenie kąpielówek lub stroju kąpielowego może pomóc Ci czuć się bardziej komfortowo w trakcie kąpieli. Niewątpliwym plusem przenośnej wanny do kąpieli regeneracyjnych jest to, że możesz ją ustawić w swoim ogrodzie lub na tarasie w takim miejscu, aby korzystać z niej nawet nago – jeśli oczywiście lubisz takie wyzwania 🙂

5

6. Wejdź powoli do wody

Nie rzucaj się od razu do lodowatej wody. Wejdź powoli i stopniowo, stopa po stopie, tak aby Twoje ciało mogło przyzwyczaić się do jej temperatury. Następnie zanurz się, pamiętając o utrzymywaniu spokojnych, długich wdechów i wydechów. Możesz oprzeć swoje dłonie na obudowie basenu, a dla bardziej zaawansowanych polecamy ich zanurzenie; efekt zmrożenia – gwarantowany.

6

pusty magazyn

URLOP!

W terminie 16-24 sierpnia. Zamówienia zrealizujemy po powrocie.